Сучасні автомобілі - це дуже складний механізм, тому вони вимагають застосування знань і навичок фахівців з використанням сучасного ремонтного та діагностичного обладнання. Все це є на нашому автосервісі ARS Motors. Звертаючись до нас, ви отримаєте високоякісне обслуговування від досвідчених професіоналів.

Станція технічного обслуговування ARS Motors спеціалізується на діагностиці, обслуговуванні та ремонті автомобілів групи VAG (Audi, Volswagen, Seat, Skoda). Ми проводимо повну комп'ютерну діагностику та ремонт автомобіля, його двигуна, ходової частини, гальмівної системи, і КПП, слюсарний  ремонт, чистку інжекторів і форсунок, розвал-сходження з використанням сучасного обладнання. Також надаємо послуги шиномонтажу, зберігання шин, заправки і обслуговування кондиціонерів, передпродажної підготовки автомобіля та ін.

Ми зацікавлені в довгострокових відносинах з нашими клієнтами і завжди перебуваємо в пошуку підвищення якості наших послуг без підвищення їх вартості. Для цього ми розробили ряд індивідуальних програм регулярного обслуговування для підтримки автомобіля клієнта в ідеальному стані.

Якщо ваш автомобіль не належить до VAG, ми також будемо раді вам допомогти.

Чекаємо вас в ARS Motors!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ

т. +38(096)523-33-35

т. +38(067)217-53-59

т. +38(066)193-62-24

ПИШІТЬ
ГРАФІК РОБОТИ

З пон. по п'ят. з 10:00 до 19:00

Суб. з 10:00 до 16:00 

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Иконка
  • YouTube Social  Icon
НАШІ ПОСЛУГИ
ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС

- Ремонт двигуна та КПП

- Комп'ютерна діагностика

- Періодичне ТО

- Ремонт ходової

- Шиномонтаж

- Обслуговуння кондиціонерів

Київ, Фрометівський узвіз,22

© ARS Motors. Всі права захищені